Muži po čtyřech kolech stoprocentní, dorostenci berou 6 bodů, mlži ve finále.

Muži

Ve 3. kole v divizi jsme přivítali v naší domácí hale celek Kanonýrů Kladna B. Hra se už od začátku vyvýjela příznivěji pro nás. Po první třetině jsme zásluhou Kuby Vondrušky a Michala Soukupa vedli už 3:0. Na Kladenského golmana se sypala jedna střela za druhou a druhou třetinu jsme zakončili vedením 5:1. Třetí třetina už byla v podstatě jen formalitou. Jakub Vondruška zkompletoval hattrick a na tabuli svítilo konečné skóre 10:2.

4. kolo jsme si poněkud sami zdramatizovali. První třetina proti SKV nám nepřinesla ani jednu branku, i když my jsme měli šancí požehnaně. Brankář Vinohrad však svou branku na první část utkání nějakým způsobem začaroval. V té druhé už se nám začalo dařit. Třetinu jsme vyhráli v poměru 3:0. Soupeř ale nezůstával pozadu a na naši branku taky vyslal pár nebezpečných “kousků”. V 50 minutě jsme navýšili už na 4:0 a pak začal úřadovat Vinohradský celek. Během necelých 2 minut snížil skóre na rozdíl jediné branky a poprvé za padesát minut jsme se začali obávat o výsledek. Zázrak se ale naštěstí pro nás nekonal a po čtyřech kompletních kolech jsme stoprocentní a obsadili jsme v tabulce 2. místo!

Dorostenci

V neděli jsme se střetli s zucastnise.cz Tatran Střešovice a ten se hned po 20 vteřinách ujal vedení. Na to jsme dokázali odpovedět až o 9 minut později, nicméně to byla odpověď, jak se sluší a patří. Po první třetině jsme vedli už 3:1. Minutu po začátku druhé třetiny jsme zvýšili náskok o další branku. Na ni dokázal soupeř ještě odpovědět, ale nestačilo to. Od 20 minuty patřilo utkání už pouze nám a zvítězili jsme 8:2.

Další utkání jsme sehráli s OLYMPEM Praha a už bylo poněkud vyrovnanější. První třetina nám přinesla stav 3:3 a bylo k vidění hned několik vyloučení. Ve druhé části se nám podařilo odskočit na rozdíl 3 branek a v té poslední jsme už obrat nedovolili. Konečené skóre 9:4 pro nás a po víkendu bereme 6 bodů!

Mladší žáci black

V prvním utkání jsme po uspokojivém výkonu remizovali s FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:4. Ve druhém utkání jsme dominovali a vyhráli 9:0 nad Vosama Praha. Zaujala nás především přesnost střelby, která byla 76% a celkem jsme na bránu vystřelili 51krát! Ve finále jsme na FbŠ Bohemians Praha 4 zelení bohužel už nestačili a soupeř nás přehrál 7:1.

Mladší žáci yellow

Na Prague Tigers mladší žáci yellow bohužel nestačili a prohráli 3:9. Ve druhém utkání zvedli svůj týmový projev a sehráli opravdu pěkné utkání, bohužel nás trápila koncovka a prohráli jsme 2:3 s Kralupama. Třetí utkání už bylo o něco zajímavější. V poslední vteřině se nám podařilo Mukařovu vstřelit vyrovnávací branku a nakonec jsme díky golmanovi Jirečkovi a vstřelenému gólu Šomana vyhráli na nájezdy 5:4! Více fotek nalezenete na našem facebookovém profilu FC Bučis team – youngsters.

No Replies to "Muži po čtyřech kolech stoprocentní, dorostenci berou 6 bodů, mlži ve finále."