Muži si poradili s Tygry a stále drží 2. příčku.

Prague Tigers 3:7 FC Bučis team (1:1, 2:3, 0:3)

V pražských Střešovicích se v neděli odehrálo 9. kolo Divize mužů. Zápas začal, jak jsme již očekávali ve vysokém tempu a hned po první minutě hry jsme měli výhodu v podobě přesilové hry. První výhodu jsme sice nezužitkovali, ale o 4 minuty přišla další příležitost. Tu dokázal movemberovským knírkem zkrášlený Michal Soukup využít přízemní střelou k tyči. Úvodní branka vlila soupeři novou krev do žil a ostřeloval Galajdu jednou střelou za druhou, ten se dlouho nedal, ale soupeř se přeci jen radoval. V 10. minutě po naší chybě v rozehrávce se Tygři dokázali zorientovat a přihrát si milimetrovou přihrávku do prázdné brány. Do konce třetiny následovala naše dvě vyloučení, které jsme přežili.

Na začátku druhé části měl ze hry o trochu více soupeř, ale naše křídla neulehčovala bekům jejich práci. Z toho jsme těžili ve 24. minutě, když se prosadil Štědrý. O půl minuty později zahrál jeden z protihráčů míček rukou a měli jsme další příležitost navýšit skóre. Toho využil Drastich a o minutu později se trefil i Švelbl. Stav 1:4. Zápas byl přesto stále ve vysokém tempu a oba brankáři měli stále, co dělat. My měli několik povedených šancí, kde nám chybělo štěstí v koncovce a tohoto zaváhání Tygři využili ve třicáté a následně i 39. minutě. Na konci třetiny přišel ještě náš faul a do poslední části jsme měli jít oslabeni o jednoho hráče. O přestávce si pořadatelé dokonce připravili pro početné publikum program v podobě tomboly s hodnotnými cenami.

Oslabení jsme opět zvládli, ale protivník se nevzdával a Galajda si připisoval jeden zákrok za druhým. Uklidnil nás až druhý gól Švelbla, který se prosadil po nádherné akci celé třetí lajny a navýšil stav na 5:3. O půl minuty později mohl navyšovat Mudra, když běžel sám na bránu, ale v klíčové situaci vytáhnul soupeřův golman míček na břevno. O dvě minuty později ale potrestal z přesilové hry toto zaváhání Jakub Vondruška. Ani v poslední části jsme si neodpustili vyloučení, ale tuto disciplínu máme již velice dobře nacvičenou. Po soupeřově chybě na půlce se k balonku dostal ve vlastním oslabení Tomáš Vondruška a uzavřel tak zápas výsledkem 3:7. Nacházíme se stále na 2. místě tři body za vedoucím Benešovem.

branky: 9. Teodor Bodlák, 30. Tomáš Pytl, 37. Vítězslav Matěj – 6. Michal Soukup, 25. Jan Štědrý, 27. Adam Drastich, 28. Jakub Švelbl, 47. Jakub Švelbl, 50. Jakub Vondruška, 57. Tomáš Vondruška

No Replies to "Muži si poradili s Tygry a stále drží 2. příčku."