Junioři zvládli svou povinnost a obě utkání vyhráli.

Junioři odehráli v neděli 10. listopadu dvě utkání. Do prvního nastoupili proti FBC Pitbulls Kolín Pitbulové. Druhé jsme odehráli proti Floorball Club Falcon.

Do prvního utkání jsme vstoupili pomaleji, ale hráli jsme dobře. Soupeře jsme tlačili a první třetinu nakonec odehráli výborně. Dostali jsme se do pohodlného vedení 3:0. Do druhé třetiny jsme nastoupili s komfortem náskoku a náš výkon se začal zhoršovat. V útoku jsme nebyli výrazní a začali se objevovat i chyby do obrany. Soupeř odehrál druhou třetinu lépe než my, ale přesto jsme vsítili další tři góly a Kolín pouze jeden. Stav po druhé třetině tak byl 6:1 pro Bučis. Kolín na začátku druhé třetiny trochu polevil a my jsme se dostali opět k našemu výkonu. Vsítili jsme dvě branky, vedli jsme 8:1. Kolín se ale ke konci zápasu zvedl, dal nám tři branky a snížil na 4:8. Na víc se ale už nezmohl a prohrál. Třemi góly v tomto utkání se z Bučisu předvedl Štěpán Novák, dva góly přidal Matěj Štrobach. Po jedné brance se prosadili Jakub Kolář, Matyáš Bóday a Adam Pekař.

Druhé utkání jsme my i soupeř začali ve skvělém tempu, hrálo se ze strany na stranu a bylo hodně šancí. Na tabuli branek dlouho svítilo skóre 2:2, Falcon se dlouho držel ve hře, hrál lépe než Kolín v předešlém utkání. Za stavu 2:2 skončila i první třetina. Ve druhé třetině se náš výkon hodně zlepšil, propracovali jsme se do výborných šancí, které jsme proměnili. Za stavu 4:2 jsme po faulu soupeře měli k dispozici trestné střílení, které zkušeně proměnil Matěj Štrobach. Po nájezdu Štrobacha jsme rychle zvýšili na 6:2. Poté jsme utkání klidně dohrávali. Falcon před koncem třetí třetiny odvolal gólmana, ale branku z toho nevytěžil. Naopak jsme se do prázdné branky prosadili my a vyhráli utkání 7:2. V tomto utkání se hattricku dočkal po dvou brankách v prvním utkání Matěj Štrobach. Dvě branky vstřelil Adam Pekař a Matyáš Bóday.

Po těchto dvou utkáních jsme na třetím místě tabulky, dva body ztrácíme na druhé SKV. V následujícím víkendu, který budeme hrát nás čeká Viking TJ Kobylisy, který je hned za námi na čtvrtém místě, v druhém utkání narazíme na pátého soupeře v tabulce, kterým jsou FBC Draci Říčany. Tyto dvě utkání odehrajeme 23. 11 u nás na Třebešíně, tak nás přijďte podpořit pokud si najdete čas.

Článek: Matyáš Kainz

No Replies to "Junioři zvládli svou povinnost a obě utkání vyhráli."